עדכון: דצמבר 2023.

 

כללי

התימניה שואפת להבטיח כי שירותיה יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלות. Hatemaniya השקיעה כמות משמעותית של משאבים כדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר עבור אנשים עם מוגבלות,
מתוך אמונה חזקה שמאמצי הנגשת אתרים מסייעים לכל המשתמשים ושלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות.

נגישות באתר hatemaniya.co.il

hatemaniya.co.il הופך את יישומון הנגישות לאינטרנט של UserWay לזמין, אשר מופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת ל-hatemaniya.co.il לשפר את עמידתה בהנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG 2.1).

הפעלת תפריט הנגישות

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של אתר hatemaniya.co.il על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת העמוד. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתן רגע עד שתפריט הנגישות ייטען בשלמותו.

תניית פטור

התימניה ממשיכה במאמציה לשפר כל העת את נגישות האתר והשירותים שלה מתוך אמונה שחובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע גם לבעלי מוגבלויות מאיתנו.

במאמץ מתמשך לשפר ולתקן בעיות נגישות באופן מתמיד, אנו גם סורקים את hatemaniya.co.il באופן קבוע עם סורק הנגישות של UserWay כדי לזהות ולתקן כל מחסום נגישות אפשרי באתר שלנו. למרות המאמצים שלנו להפוך את כל הדפים והתכנים באתר hatemaniya.co.il לנגישים במלואם,
ייתכן שחלק מהתוכן עדיין לא הותאם במלואו לתקני הנגישות המחמירים ביותר. ייתכן שהדבר נובע מכך שלא נמצא או זיהה את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילכם

אם אתם נתקלים בקושי עם תוכן כלשהו באתר hatemaniya.co.il או זקוקים לסיוע בכל חלק באתר שלנו, אנא צרו איתנו קשר בשעות העבודה הרגילות כמפורט להלן ונשמח לסייע. ימי א-ה בין השעות 08:00-16:00.

יצירת קשר

אם ברצונכם לדווח על בעיית נגישות, יש לכם שאלות או זקוקים לסיוע, אנא צרו קשר עם תמיכת הלקוחות שלנו באופן הבא:

דוא"ל: info@hatemaniya.co.il
טלפון: 09-7486647